KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 5268679
nr 526 8679
Grafiska blad
2 st. sign. Stadsmotiv
måndag 26 maj 2008
kl 16:08:12
Signe Persson-Melin (f. 1925)